Kristem propojeni, proměněni a povoláni
Pořádá festival UNITED, MODLITBY 24/7, KAM, ROSA
V sobotu 3. 6. se uskuteční v pražském Kongresovém centru Olšanka Konference modliteb a chval. Jedná se vlastně o dvě akce v jedné. Obě konference nabídnou paralelní program pro své účastníky. Zároveň je ale bude spojovat úvodní a závěrečný společný program.

Konference modliteb

Modlitební hnutí 24-7 připravuje konferenci věnovanou tématu přímluvné modlitby. Chceme objevit její sílu a být povzbuzeni k novým prosbám za naše přátele a za města, kde žijeme. Přijměte naše pozvání a staňme se těmi, kteří v modlitbě zápasí za naše bližní a za náš národ.

Daniel Raška, koordinátor Modliteb 24-7 v ČR

Konference chval

Konference chval nabízí prostor pro setkání těch, kteří v této oblasti již řadu let slouží s dalšími, kteří hledají povzbuzení nebo inspiraci. Rádi bychom v rámci programu nabídli nejen zajímavé semináře a příběhy, ale také se společně zamysleli nad tím, jaká může být budoucnost křesťanské hudby a chval v naší zemi.

Tomáš Polívka, ředitel hudebního vydavatelství ROSA

Konference modliteb a chval volně navazuje na páteční koncert Rend Collective. Pro účastníky konference i koncertu nabízíme zvýhodněný vstupné na obě akce zároveň. <- Koupit vstupenku ->

Účinkující

Představení řečníků KONFERENCE MODLITEB

Kateřina Lachmanová

je členkou římskokatolické církve. Za totality studovala ekonomickou fakultu, po převratu strávila tři roky v evangelizační škole na Maltě a postgraduálně studovala teologii a psychologii v Římě. Deset let se věnovala poradenství a psychoterapii a učila na teologické fakultě v Praze. Nyní je šéfredaktorkou Karmelitánského nakladatelství a koordinátorkou hnutí katolické charismatické obnovy v České republice. Napsala řadu knih, např. Síla přímluvné modlitby, Karikatury Boha, Dvojí tvář lenosti a další.

Petr Húšť

je učitel, řečník, mentor, ředitel festivalu UNITED, ale také syn, manžel, otec a kamarád, který nás povzbudil, abychom investovali svůj čas, práci a srdce do rozvíjení hnutí Modliteb 24-7. Kromě blízkého vztahu k modlitbám byl také několik let součástí chválící kapely Elementum, v které ukázal, že kromě mluvení umí i hrát na kytaru a vést lidi k uctívání Pána Boha.

Představení řečníků KONFERENCE CHVAL

Julo Slovák

Vedení chval

Julo je vedoucí kapely ESPÉ, která patří již léta ke špičce slovenského worshipu. Je také ředitel misijního projektu GODZONE, který si klade za cíl oslovovat evangeliem mladé lidi a budovat generaci věrných božích služebníků. Jen během roku 2016 oslovila Godzone tour na Slovensku a v Čechách přes 20 000 mladých lidí.

Karel Řežábek

Skládání písní

Karel je pastorem KS Plzeň. Je autorem 3 knih a řady písní chval, které si našly cestu snad do všech církví v České republice. Podílel se autorsky na 15 deskách (povětšinou s kapelami Agapé a Filia). Je častým hostem a řečníkem na různých konferencích.

Viliam Šandor

Produkce kapely

Viliam je hudební producent a multiinstrumentalista. Mimo vlastních hudebních projektů (Vždy a všade, Willsons) hostoval jako hudebník s řadou dalších křesťanských kapel. Má také bohaté zkušenosti s aranžemi a hudební produkcí (Jedním srdcem – Chci zářit, GINA – Ještě chvilku).

Jiřina Gina Čunková

Moje srdce

Zpěvačka Jiřina Gina Čunková patří mezi známá jména českého worshipu. Její léty prověřené písně mají své pevné místo v řadě zpěvníků chval. Mimo vlastní tvorby se Gina již řadu angažuje v různých křesťanských službách a projektech. Léta pracovala jako redaktorka Rádia7, stála u zrodu projektu worship.cz a sama byla podporou a povzbuzením řadě mladších hudebníků a vedoucích.

Jakub Limr

Teologie chval

Jakub je dlouholetým kazatelem Křesťanského společenství Mozaika v Hradci Králové. Mimo agažmá v místní církvi vystupuje také jako řečník na různých křesťanských akcích. Jeho touhou je sdílet Ježíšovo evangelium jednoduchým, srozumitelným a jasným způsobem.

Petr Húšť

Duchovní růst umělce

Petr má řadu zkušeností s rozvíjením mladých vedoucích a hudebníků. Jak říká, sám věří na “duchovní doprovázení”. Jeho touhou je, aby v naší zemi rostli noví muzikanti, skladatelé a vedoucí, kteří budou schopní rozvíjet své rady a používat je k Boží oslavě.

Ivan Růžička

Práce s týmem

Ivan patří do církve Mozaika v Hradci Králové, kde již řadu let stojí ve službě chval jako vedoucí skupiny Citadela. Mimo služby v církvi se v rámci své profese jako univerzitní pedagog věnuje také tématům rozvoje osobnosti a inspirativního jednání. Je držitelem odborných certifikátů v oblasti inovativního přístupu v procesu vzdělávání a koučinku.

Pavel Helan

Odkud se bere inspirace?

Finalista soutěže Československo má talent a autor hitu Koupil jsem si Ajfoun nám představil svůj seminář následovně: Odkud se bere inspirace? Přicházejí texty jako dar, nebo se musí vysedět? Když vzniká píseň, je dříve melodie nebo text? Nad těmito otázkami se s vámi bude bavit písničkář Pavel Helan.“

Tomáš Polívka a Kevin Dickson

Výhled pro uctívání v ČR

Jedním z témat konference chval bude otázka, jak můžeme společně posunout úroveň této služby a naší domácí hudební produkce. Jaké jsou v této oblasti potřeby a co můžeme udělat pro to, aby v našich církvích vyrůstali noví vedoucí a umělci?
Odpovědi budou hledat společně Tomáš Polívka ředitel křesťanského hudebního vydavatelství ROSA a Kevin Dickson z Křesťanské akademie mladých.

Program

9:00 – registrace

9:30 – společný úvod

10:30 – společná káva a diskuze

11:00 – paralelní program obou konferencí

12:00 – přestávka na oběd

13:30 – paralelní program obou konferencí

15:30 – společná káva a diskuze

16:00 – společný závěr

17:00 – konec

Chvály v průběhu společného programu povede kapela Noemiracles.

Praktické informace

Kongresové centrum Olšanka

Kongresové centrum Olšanka se nachází přímo v centru Prahy, jen 3 zastávky tramvají od Hlavního nádraží (stanice Olšanské náměstí). Adresa je Táboritská 23, 130 00, Praha 3 – mapa.

Parkování

V okolí kongresového centra se nacházejí převážně vyhrazené parkovací zóny pro rezidenty Prahy 3. V současnosti pro vás připravujeme přehled nejbližších veřejných parkovišť, které budeme moci doporučit pro snadné parkování návštěvníků konference.

Občerstvení

Během konference budeme mít možnost se na chvíli zastavit a popovídat si u dobré kávy. Připravili jsme pro vás dvě kávové přestávky s občerstvením, které jsou v ceně konferenčního poplatku. Těšíme se, že tyto přestávky budou nejen chvílí odpočinku, ale také časem zajímavých rozhovorů a nových přátelství.

Strava

V rámci konference není zajištěn společný oběd pro účastníky.

CHCI JÍT NA KONFERENCI
MODLITEB A CHVAL

předprodej
Mediální partneři
Partneři
Pořádá